پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در کرج

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در کرج، پیچ و رولپلاک نما در تهران، راپل در تهران از جمله خدمات مارکوراپل میباشد. نمای ساختمان بعد از مدتی نیاز به ترمیم دارند. ترمیم نمای ساختمان با انواع نماهای سنگی از جمله خدمات مارکوراپل میباشد. ترمیم نمای ساختمان علاوه بر ترمیم سنگ نما شامل تعویض چراغ های روشنایی، شیشه های نما میباشد، پیچ و رولپلاک نما در کرج و شهرهایی نظیر تهران از طرفداران زیادی برخوردار است. پیچ و رولپلاک نما از جمله اقداماتی است که برای ترمیم نمای ساختمان انجام میگیرد.

در این مقاله به موارد زیر می پردازیم:

  • دلایل ترمیم سنگ نمای ساختمان
  • ترمیم سنگ نمای ساختمان با سیمان کاری
  • دلایل ترجیح مشتریان به راپل به جای داریست

چرا ترمیم سنگ نمای ساختمان انجام میگیرد؟

ساختمان ها به دلایل مختلف نیاز به ترمیم دارند. از جمله این دلایل فرسودگی ساختمان در اثر افزایش عمر ساختمان می باشد. همچنین عواملی مانند عدم مهارت در نماسازی و اجرای نادرست نما و نفوذ رطوبت در این امر بی تاثیر نیست. گروه مارکوراپل با تجربه بالای خود برای همه مشکلات نما راهکار دارد.

در مارکوراپل کارهایی نظیر توری مرغی کشیدن به محیط پانسیون و درزگیری نما انجام میشود. در مارکوراپل خدمات گوناگونی نیز برای نماهای آجری انجام میگردد. ازجمله این خدمات شست و شو سندبلاست و ترمیم آجرهای شکسته شده مییاشد.

برای شست و شو نما از مواد نانو استفاده می شود. سرعت بالا در عین کیفیت از جمله ویژگی مارکوراپل می باشد.

همه چیز درباره شست و شو نما

ترمیم سنگ نمای ساختمان

ترمیم سنگ نمای ساختمان

 

ترمیم نمای ساختمان و سیمان کاری نما

مارکوراپل صدها رزومه کاری موفق در تهران و کرج با کاملترین وسایل و رعایت استانداردهای لازم به پایان رسانیده است. شست و شو نماهای آجری و اجرای سیمان سفید و همچنین اجرای سیمان رنگی و سیمانکاری ۴ سانتی متری با ماسه ازجمله خدمات مارکوراپل میباشد.

خیلی ساختمان ها امکان نصب داربست را ندارند یا امکان انتقال لوله های داربست در ساختمان وجود ندارد. همچنین به دلیل این که داربست باعث اختلال در عبور عابرین میگردد و باعث میشود در پیاده رو صدمعبر شود خیلی وقت ها عملیات سیمان سازی متوقف میشود.

مارکوراپل خدمات ترمیم نمای ساختمان را به صورت راپل و بدون داربست ارائه میدهد.

دلیل ترچیح مشتریان به راپل به جای داربست

انجام خدمات یاختمانی نظیر پیچ و رولپلاک نما و شست و شو نما با راپل  بسیار راحت تر و سریعتر از انجام آن با داربست میباشد. همچنین ایمنی راپل از داربست بسیار بیشتر بوده و امکانات کمتری را نیز میطلبد. داربست فضای زیادی را نیز اشغال میکند. و گاها عبور و مرور ابرین را با مشکل روبه رو می سازد.

ترمیم سنگ نمای ساختمان، پیچ و رولپلاک نما در تهران، پیچ و رولپلاک نما در کرج، پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در کرج در مارکوراپل

راپل کارای در ویکیپدیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *