پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج

به منظور پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج و پیچ و رولپلاک نما در تهران، مارکوراپل بهترین گزینه میباشد. سنگ ها بعد از مدتی در اثر عوامل مختلف ریزش میکنند. ریزش سنگ باعث ایجاد خسارت به ساکنین ساختمان و عابرین میگردد. این خسارت میتواند جانی و جبران ناپذیر باشد. به همین دلیل پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج و شهرهای پرجمعیت نظیر تهران از طرفداران زیادی برخوردار است. قبل از وقوع حادثه باید از وقوع آن جلوگیری کرد. این نکته را نیز باید در نظر داشت خسارت های اینگونه به عهده ساکنین و مالکین ساختمان می باشد. قیمت پیچ و رولپلاک نما در کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها به ما تماس بگیرید. در این مقاله به موارد زیر توچه میکنیم:

  • دلیل ریزش سنگ ها و پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج و تهران
  • راه های تثبیت سنگ نما

دلیل پیچ و رولپلاک نما و ریزش سنگ نما چیست؟

علل مختلفی باعث می شوند سنگ نما از ساختمان جدا شده و سقوط کند. ازجمله این عوامل ریختن ریختن سیمان خشک در هنگام بتون ریزی میباشد.

بسیاری از سنگ کاران برای تسریع در کار و خشک شدن سریع تر سیمان خشک به ملات میزنند. از جمله عوامل دیگر اسکوپ نکردن سنگ می باشد. اما اسکوپ سنگ چیست؟

اسکوپ کردن به ایجاد شیار پشت سنگ وانداختن سیم گالوانیزه که داخل بتون واقع میشود و مانع افتادن سنگ نما میشود گفته میشود. اما یکی دیگر از دلایل سقوط سنگ انجام عملیات سنگکاری در سرما میباشد.

از جمله عوامل دیگر که باعث افتادن سنگ می شود گرمی ور سردی هوا میباشد. که باعث انقباض و انبساط سنگ و خورد شدن آن میگردد. اما چه کنیم ازوقوع  این حادثه جلوگیری کنیم؟

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج

چه راه هایی برای تثبیت و محکم کردن سنگ روی نما وجود دارد؟

بهترین ومطمئنترین راه برای اینکار پیچ ورولپلاک کردن سنگهای نما میباشد. این کار خیال شما را برای سالها راحت میکند.

ابتدا باید سنگ به صورت مناسب سوراخکاری شود سپس پیچ و رولپلاک و بتن پیچ روی آن قرار گیرد. پیچ و رولپلاک نما در مارکوراپل به صورت راپل و بدون طناب و بدون داربست انجام میگیرد. مارکوراپل ارائه دهنده خدمان پبچ و رولپلاک نما در کرج میباشد.

ما اینکار را به صورت راپل بدون داربست وبا طناب انجام میدهیم. همچنین سنگ های افتاده را دوباره نصب میکنیم.

از دیگر راههای تثبیت سنگ‌نما چسب زدن اهن کشی نبشی کشی بند کشی وغیره میباشد.

این گروه کاری دارای بیمه نامه حوادث ومسئولیت میباشد که تمام مسئولیت حین کار برعهده این گروه میباشد وکارفرما هیچ مسئولیتی ندارد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج، پیچ و رولپلاک نما در کرج، پیچ و رولپلاک نما در تهران، قیمت پیچ و رولپلاک نما در کرج در مارکوراپل

راپل کاری در ویکیپدیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *