پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج

پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج و تهران بسیار مورد استقبال قرار میگیرد. مارکوراپل ارائه دهنده خدمات پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج، پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران، راپل در کرج می باشد. سنگ های نما به دلایل مختلف شروع به ریزش میکنند. به منظور ایمنی و حفظ زیبایی نما از پیچ و رولپلاک نما استفاده میکنیم. پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون داربست نسبت به انجام آن با داربست بسیار کم هزینه تر و سریع تر می باشد. مارکوراپل خدمات پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج را با قیمتی استثنایی و در سریع ترین زمان انجام می دهد. در ادامه به یک سری سوالات مشتریان از جمله قیمت پیچ و رولپلاک نما می پردازیم.

 پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج

        پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج

قیمت پیج و رولپلاک نما در کرج و سایر شهرها چه میزان است؟

موارد بسیاری در تعیین قیمت پیچ و رولپلاک نما تاثیرگذارند. بنابراین قیمت دقیق قابل تخمین نیست . متخصص گروه ماکوراپل ابتدا باید نمای شما را بررسی کند و قیمت را به شما بگوید. اما فاکتورهای موثر در تعیین قیمت موارد زیر است:

۱) ابعاد و ضخامت سنگ ها نما  تعداد پیچ های مورد استفاده را تعیین میکند. معمولا فاصله پیچ و رولپلاک ها ۵۰ سانتی متر است. که در سنگ هایی با ابعاد کوچکتر این کار بسیار سخت تر و پرهزینه تر میباشد.

۲) جنس سنگ مورد استفاده و میزان سختی آن در تعیین قیمت تاثیرگذارند. سنگهایی سخت که میزان جذب آب کمتری دارنند. معمولا پیچ و رولپلاک کمتری نسیت به سنگها نرم و آبدوست دارنند از جمله سنگهای
سخت میتوان به گرانیت و از جمله سنگهای نرم میتوان به تراورتن اشاره کرد. سنگ گرانیت در هر ۶۰ سانت یه پیچ نیاز دارد و سنگ نما تراورتن در هر۴۰ سانت یک عدد.

۳) قیمت پیچ و رولپلاک سنگهای شل شده با سنگهای افتاده تفاوت داد

۴) توانایی ملات پشت سنگ نما برای نگه داشتن پیچ و رولپلاک.

۵) نحوه انجام پیج و رولپلاک نما در قیمت تاثیرگذارند. پیچ و رولپلاک با داربست بسیار پرهزینه تر از انجام آن با راپل است.

 

پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج

     پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج

چه سنگ نماهایی باید لزوما باپیچ و رولپلاک تثبیت شوند؟

سنگ گرانیت باید لزوما پیچ و رولپلاک شوند. سنگ هایی از جنس گرانیت یا خارا یکی از پر استفاده ترین و محبوب ترین سنگ ها در صنعت ساختمان کشورمان هستند که گاها در نما هم کاربرد هایی دارند که قاعدتا بدلیل محکم بودن غیر قابل کثیفی آن هاست که توجه عده ای را به خود جلب کرده اند.

چسبندگی بسیار پایین گرانیت به سطح نمای ساختمان بدلیل تخلخل پایین باعث می شود که نما کاران در همان زمان چسباندن سنگ به نما، آن را اسکوپ کنند. گرانیت یکی از سنگ نما های سنگین است که افتادن آن خیلی بدتر از نمونه هایی مثل سنگ تراورتن و … می باشد.

در همان زمان نصب سنگ ها بر روی نما، بهتر است کار پیج و رولپلاک انجام شود تا بعد از آن هم با یک دوره نما شویی حرفه ای، نمایی محکم و زیبا تحویل داده شود. سنگ هایی مثل تراورتن به دلیل سبک بودن و چسبندگی بالا احتمال افتادن کم تری دارند.

پانوشت: پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج، راپل در کرج، قیمت پیچ و رولپلاک نما، سنگ های نما، پیچ و رولپلاک نما با طناب در مارکوراپل

راپل کاری در ویکیپدیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *