پیچ و رولپلاک نما در تهران

مارکوراپل ارائه دهنده خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران، پیچ و رولپلاک نما در کرج، راپل در تهران می باشد. سنگ های ساختمان در اثر عوامل مختلف ریزش میکنند. برای جلوگیری از این اتفاق و جلوگیری ازهرگونه حادثه پیج و رولپلاک سنگ نما انجام می شود. آلودگی هوا یکی از مهم ترین عوامل ریزش سنگ است. بنابراین برای مثال پیچ و رولپلاک نما در تهران بیش تر از سایر شهرها مورد استقبال قرار میگیرد. باید به این نکته توجه داشت که پیچ های مورد استفاده باید ضد زنگ باشند. پیچ و رولپلاک سنگ نما به دو روش با داربست و راپل انجام میگیرد. در پیج و رولپلاک نما باید نکاتی را در نظر گرفت. برای مثال جنس و طول پیچ، جنس سنگ و… ازجمله نکات مهم می باشد. پیچ و رولپلاک نما در تهران باید بیش تر مورد توجه قرار گیرد. در ادامه به موارد زیر توجه میکنیم:

  • ویژگی پیچ های مورد استفاده برای پیچ و رولپلاک سنگ نما
  • میزان مقاومت پیچ ها ونحوه افزایش طول عمر آن ها در پیچ و رولپلاک سنگ نما

دلیل پیچ و رولپلاک نما در تهران نسبت به سایر شهرها چیست؟

پیچ و رولپلاک نما در تهران با توجه به آلودگی شدید هوا و گرم و سرد شدن هوا مورد استقبال قرار میگیرد. پیچ و رولپلاک نما از وقوع حوادث احتمالی جلوگیری میکند. در ذیل به بررسی ابزارآلات مورد استفاده می پردازیم.

سایز پیچ برای پیچ و رولپلاک نما باید چه میزان باشد؟

برای تعیین سایز پیچ نوع سنگ و ضخامت ملات از جمله نکات مهم هستند. ضخامت سنگ تاثیر بسزایی در طول پیچ دارد. برای مثال برای سنگ هایی که ۱٫۵ سانتیمتر ضخامت دارند باید از پیچ به طول ۶ سانتی متر استفاده کرد و برای سنگ هایی به طول ۲٫۵ تا ۳ سانتی متر از پیچ به طول ۸ سانتی متر استفاده میکنیم. با افزایش سایز پیچ سایز مته هم به نسبت آن بالا می رود.

باید توجه کرد برای سنگ کوچک از مته کوچک استفاده میگردد تا باعث آسیب به سنگ نشود. برای پیچ با طول ۶ سانتی متر و ضخامت ۵ مته ۷ استفاده می شود. در پوش های روی دیوار هم باید پیچ و رولپلاک شوند تا کنده نشوند.

پیچ و رولپلاک نما در تهران

نوع پیج مورد استفاده در پیچ و رولپلاک نما چگونه باید باشد؟

اگر پیچ و رولپلاک برای سنگ ها در فضای بیرونی ساختمان استفاده می شود باید از پیچ های روکشدار برای این کار استفاده شود تا در مقابل رطوبت مقاوم باشند. به پیچ های روکش دار گالوانیزه گفته می شود.

میزان تحمل مقاومت پیچ ها چه میزان است؟

پیچ و رولپلاک باعث می شود سنگ های نما روی هم سوار شوند و وزنشان روی هم سوار شده و به زمین منتقل شود. پیچ ها در آزمایشگاه تست شده است.  در صورت کنده شدن سنگ این پیچ ها تحمل وزن سنگ را دارند. این نکته را باید همیشه در نظر داشت که گروه ارائه دهنده خدمات پیچ و رولپلاک نما باید اطلاعات کافی در مورد نوع سنگ و ابزارآلات داشته باشند. همچنین این افراد باید از مهارت کارفی نیز برخوردار باشند.

پیچ و رولپلاک نما در تهران

  پیچ و رولپلاک نما در تهران

در پیچ و رولپلاک نما فاصله پیچ ها از هم چه میزان باید باشد؟

این نکته را باید در نظر داشته که فاصله پیچ ها از هم به جنس سنگ و ابعاد آن بستگی دارد. کم بودن تعداد پیچ ها باعث افتادن سنگ و زیاد بودن آن باعث آسیب به سنگ می شود. برای سنگ هایی با طول ۱ متر و عرض ۴۰ سانتی متر فاصله پیچ ها از هم باید ۵۰ سانتی متر باشد و برای سنگ های با عرض کم تر این فاصله بیشتر میشود.

آیا بعد از انجام پیچ و رولپلاک آثار آن در نما به جا می ماند؟

جواب خیر است. بعد از پیچ و رولپلاک نما روی آن را با بتونه یا رنگ هم رنگ سنگ می پوشانند. که چهره نما را زشت نکنند. باید توجه داشت بتونه مورد استفاده ضد رطوبت باشد. برای این کار در ملات از چسب استفاده میگردد.

پانوشت: پیچ و رولپلاک نما در تهران، پیچ و رولپلاک نما در کرج، راپل در تهران، پیچ و رولپلاک سنگ نما، پیچ و رولپلاک نما، راپل در تهران درمارکوراپل

راپل کاری در ویکیپدیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *