پیچ و رولپلاک نما با داربست

یکی از خدمات گروه راپل مارکو شست و شوی نما می باشد. راپل در تهران و کرج در شست و شو نما از طرفداران زیادی برخوردار است. هوا دارای آلاینده و گرد و غبار است. آلاینده ها و گرد و غبار باعث ایجاد ظاهری بد و همچنین کاهش کیفیت نمای سنگ ساختمان ها و کدر شدن آن در طول زمان میگردد.

شست و شوی نما و روند کار آن چگونه است؟

دستگاه های مختلفی برای شست و شو نما استفاده میشود از جمله این دستگاه ها عبارتند از دستگاه سندبلاست (واتر سندبلاست)، واتر جت و… .

روش های مختلف برای شست وشو نما

  • شست و شو نما با استفاده از داربست
  • استفاده از طناب برای شست و شو نما
  • شست و شو با استفاده از کمربند محافظ

شست و شو نما چه مزایایی دارد؟

شست وشو نما مزایایی دارد که به آن اشاره مینماییم.
یکی از مزایای مهم نماشویی ترمیم سنگ نمای ساختمان است که ترک خورده و یا در طول سالها از بین رفته است.
یکی از عمده مشکلات نمای ساختمان که در اثر جرم ناشی از آلاینده های هوا به وجود می آید ریزش سنگ نما می باشد . که با استفاده از روشویی می توان از این خطر جلوگیری کرد.

نماشویی ساختمان در کرج چقدر هزینه دارد؟

عوامل و فاکتورهای مختلفی در تعیین هزینه نماشویی تاثیرگذارند. البته برای تعیین قیمت باید از نزدیک محل مورد بررسی قرار گیرد. اولین عامل تاثیر گذار موضوع ارتفاع می باشد که تعیین میکند نیاز به داربست داریم یا خیر. همچنین یکی از عوامل تاثیرگذار تعرفه شست و شو نما می باشد. نوع سنگ و نما نیز در تعیین قیمت تاثیر میگذارد.
یکی از مواردی که باید در موضوع هزینه نماشویی به ان اشاره کنیم بحث ترمیم سنگ نما می باشد. که تاثیر به سزایی در امر هزینه و تعرفه شست شوی نمای ساختمان دارد و در صورت تایید کارفرما می توان سنگ هایی که در گذر زمان از بین رفته اند یا کیفیت خود را از دست داده اند را کاملا ترمیم کرد.
اما نکته ای که قابل ذکر می باشد این است که شست شوی نما و پیچ روپلاک کردن سنگ نما یک امر ضروری به حساب می اید و قیمتی که برای نماشویی و پیچ رولپلاک تعیین می شود بسیار به صرفه و مناسب است.

پس از پایان کار علاوه بر اطمینان از محکم شدن سنگ نما به وسیله پیچ و رولپلاک نما و تمیزی بی نظیر نما به وسیله شست شو با مواد و دستگاه مخصوص خواهید دید که هزینه نماشویی که پرداخت کرده اید بسیار موثر بوده است.

وجود آب و همچنین برق سه فاز در ساختمانی که قرار است نماشویی انجام شود حائز اهمیت می باشد.

پانوشت:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *